O mnie

Na co dzień pracuję z osobami, które potrzebują porady i wsparcia w pokonywaniu lęków, podejmowaniu zmian i radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych. Pokazuję w jaki sposób rozwijać swoje mocne strony i w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Zanim jednak odkryłam, że moją misją jest wspieranie innych, sama przeszłam długą drogę do zbudowania własnej równowagi, wiary we własne możliwości i dobrego, zdrowego życia .

Kilka lat temu pracowałam w korporacji i zajmowałam się czymś zupełnie innym. Wtedy też los skierował moja ścieżkę życiową poza granicę kraju. Czas pięciu lat spędzonych we Francji przyniósł wiele nowych niezapomnianych i cennych doświadczeń, ale też wiele rozczarowań. Największym z nich był brak możliwości kontynuowania pracy i dalszego rozwoju. Z braku perspektyw zrodziły się negatywne myśli i czarne wizje przyszłości. Nie przyszło to łatwo, lecz pewnego dnia po prostu zdecydowałam: tam, gdzie ukierunkuje swoją energię będzie moja pasja i rozwój mocnych stron. I tak skończyłam wymarzoną psychologię na Uniwersytecie SWPS. W studium Multi-Level Coaching nauczyłam się najskuteczniejszych technik coachingowych, aby jak najlepiej i profesjonalnie wspierać innych. Wraz z moim rozwojem i realizacją marzeń wróciła równowaga, siła i pewność siebie. Zbudowałam własne poczucie szczęścia, pielęgnuje je i rozwijam. Zdobyłam wiedzę i nabyłam umiejętności, którymi dziś dzielę z Tobą.

METODA (coaching i psychologia)